0
0

سوالات متداول

وجه تمایز بسته های باوند با سایر بازی ها و بسته های کمک آموزشی در بازار چیست؟

آیا محتوای بسته ها باهم متفاوت هستند؟

بله. هر بسته بر اساس اهداف آموزشی خاص خود تهیه شده است. اهداف آموزشی هر بسته به طور مجزا بیان و ارائه شده اند.

 

اگر یک بسته را تهیه کنم، همه اهداف مقطع تحصیلی کودک من پوشش داده میشود؟

خیر، به طور طبیعی نمی توان تمامی اهداف یک سال مقطع تحصیلی را در یک بسته گنجاند. هر بسته بخشی از اهداف مقطع مورد نظر را پوشش میدهد و برای پوشش تمامی اهداف، تمامی بسته های مقطع تحصیلی باید تهیه شوند.

 

آیا محتوای آموزشی بسته با سرفصل های درسی کتاب های آموزش و پرورش مطابقت دارد؟

بله. محتوای آموزشی بسته های باوند بر اساس سرفصل های کتاب های آموزش و پرورش تهیه شده است.

لازم به ذکر است که تمامی سرفصل های درسی در بسته های باوند پوشش داده نشده اند، اما همه بازی های باوند بر اساس سرفصل های درسی طراحی شده اند.

 

آیا بسته های باوند جایگزین کلاسهای تقویتی آموزشی هستند؟

آیا با خرید یک بسته میتوان تمامی سرفصلهای کتاب های درسی را پوشش داد؟

خیر. یک بسته تنها اهداف ذکر شده خاص خودش را پوشش میدهد. برای پوشش تمامی اهداف ارائه شده در کتاب درسی، تهیه تمامی بسته های مقطع تحصیلی لازم است.

 

آیا استفاده از بسته ها نیاز به حضور بزرگتر و راهنما دارد؟

خیر. بازیها به نحوی طراحی شده اند که کودک برای انجام بازی نیازی به حضور بزرگتر ندارد. نیاز به بزرگتر تنها در مرحله نخست آشنایی کودک با بازی و یادگیری قوانین است. سپس کودک میتواند به صورت مستقل به بازی و آموزش ادامه دهد.

 

بازی های داخل بسته گروهی است یا فردی؟

هر بسته شامل 4 الی 6 بازی است. بازی های هر بسته به نحوی در نظر گرفته شده اند که اغلب به صورت فردی قابل انجام هستند و نیازی به حضور دو کودک، یا تعداد بیشتری بازیکن نیست. البته در هر بسته حداقل یک بازی وجود دارد که قابلیت انجام به صورت گروهی نیز دارد و در صورت تمایل اعضای خانواده یا یک گروه دوستی میتوانند باهم آن بازی را انجام دهند.

 

آیا بسته های باوند نیاز به پیگیری آموزشی دارند؟

اگرچه بازی های هر بسته به نحوی طراحی شده اند که حداکثر میزان یادگیری را برای کودک شامل شود، اما ما اکیدا پیشنهاد میکنیم که از خدمات پیگیری آموزشی باوند برای هر بسته استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات را میتوانید از اینجا دریافت کنید.