0
0

درباره ما

به نام او

ما باوندی ها، جمعی از معلمین جوان و با تجربه‏ هستیم که با سابقه سال‏ها تدریس در معتبرترین مدارس کشور و اشراف بر منابع معتبر علمی، دریافت ه‏ایم که پشت ذهن یادگیرنده‏ی کودکان که در حال سپری کردن مهمترین دوران زندگیشان هستند، نیازهای متفاوتی خودنمایی می‏کنند. نیازهای مشترک و منحصر به فرد که بین بچه ‏ها تمایز ایجاد می‏کند و شخصیت مستقلشان را تشکیل می‏ دهد.

لذا با طراحی چرخه یادگیری مطابق با نیازهای کودکان و والدین، تلاش کردیم نیازهای منحصر به فرد کودکان را به درستی تشخیص دهیم و با ترکیب آن با نیازهای مشترک، خدمتی با کیفیت و با هدف “پرورش ذهن یادگیرنده” ارائه دهیم. این خدمات از تحلیل حرفه‏ای نیازهای کودکان و پیشنهاد فعالیت‏های مناسب برای آنها که شامل بسته ‏های بازی-آموزشی می باشد، آغاز می‏ شود و سپس با پشتیبانی مربیان با تجربه باوند، یادگیری کودک در این مسیر هموار می‏گردد.

بر اساس نیاز مشترک کودکان به بازی، دروس ریاضی و علوم دبستان را بازطراحی کردیم تا هر یک از دانش‏ آموزان بتوانند بارها یادگیری لذت بخشی همراه با بازی را تجربه کنند.

همچنین کار با محتواهای عینی و یادگیری از طریق تجربه کردن بر اساس نیاز مشترک کودکان را جزو مهمترین اصول کارمان قرار دادیم و بازی‏ها را به نحوی طراحی کردیم که دانش ‏آموزان ضمن یادگیری محتوای کتاب درسی از طریق بازی، با دنیای واقعی دست و پنجه نرم کنند و دانش خود را شکل دهند.

بر مبنای پژوهش‏ های نظری و تجربه معلم هایی که سال‏ها با چالش یادگیری و نحوه آموزش دانش ‏آموزان مواجه بوده‏اند، نقش هیجان در یادگیری غیر قابل انکار است. پس در طراحی بازی‏های باوند، ایجاد هیجان جهت بهبود فرآیند یادگیری، یکی از کلیدی ترین عوامل مورد توجه بوده است.

همینطور از قصه به عنوان راهکاری برای به اوج رساندن تخیل استفاده کردیم تا در یادگیری، تثبیت و افزایش معلومات كودكان موثر باشد. چرا که تخیل یکه و بی‏ پایان هر انسان میتواند سخت ‏ترین كارها و دشوارترین مسیرها را هموار کند و میل به یادگیری را به طور ویژه در کودکان افزایش دهد.

علاوه بر موارد فوق، جزئیات بسیاری از نیازهای مشترک و منحصر به فرد کودکان و البته والدین به عنوان متولیان امر تربیت کودک، در روند طراحی “تجربه همراهی با باوند” اثرگذار بوده‏اند. تجربه‏ای منحصر به فرد که تلاش کرده‏ایم، با بکارگیری دانش روز علم آموزش، ابزارهای ساده، دقیق و باکیفیت، خاطره ه‏ای ماندگار و لذت بخش از یادگیری را برای کودکان و والدین عزیزمان رقم بزند.

                                                                                                                                                                                                                                   گروه باوند